Warning: array_key_exists() [function.array-key-exists]: The second argument should be either an array or an object in /var/www/levnepneu.cz/pneumatiky/mwms/_modules/mwshop/output/ratemanagement.php on line 55
Magazín Pneumatiky.LevnePneu.cz - Levnepneu.cz

Aktuální články

z oborů: pneumatiky, pneuservisy, auto moto, rallye, tuning, náhradní díly a všech dalších co voní benzínem, nebo naftou...

Pneuservis a pneu obchod Levné Pneu sponzoruje pražskou ZOO

 

Prasátko jako pokladnička, do které můžete házet peníze, které ušetříte nákupem našich pneu má náš pneuservis ve znaku. Tak před časem vznikl nápad, že by naše společnost mohla finančně pomoct zvířatům a lidem v pražské zoologické zahradě. Hrdě se hlásíme k ...

Letní pneumatiky jsou letos levnější

 

Letní pneumatiky jsou levnější než vloni, například na Škodu Octavia lze nové pneumatiky pořídit až o tisíc korun levněji.

 

O magazínu Pneumatiky

Magazín Pneumatiky Levné Pneu pro Vás připravil tým lidí který vznikl kolem úspěšného internetového obchodu prodávajícího pneumatiky, alu kola a další motoristické příslušenství na adrese levnepneu.cz.

Pneumatiky jsou pro nás prací i koníčkem

Prodej pneumatik je naše práce, ale zároveň je motorismus, auta, kola a vše co k tomu patří i naším koníčkem. Magazín vám kromě informací o provozu našeho pneuservisu přináší také články z oboru pneumatik, zajímavé odkazy na stránky našich partnerů i odkazy na stránky světových výrobců pneu.

Katalog pneuservisů - České pneuservisy

Informace o pneuservisech v celé České republice jsme pro vás seřadili do katalogu pneuservisů roztříděného podle krajů.

Prasátko ve znaku jako záruka dobrého nákupu

Prasátko v našem logu neznamená že máme rádi vepřové, ani že děláme obchodně či v soukromí nějaké prasárny. Prasátko ve znaku levnepneu.cz znázorňuje výhodnost nákupu v našem internetovém pneu obchodě a úsporu, kterou Vám nákup u nás přinese.

Ověření dodavatelé pro Vás garantují vynikající ceny pneu

Za roky činnosti firmy jsme metodou pokusů a omylů hledali dodavatele, kteří jsou schopni dodávat pneu, alu kola a další auto moto příslušenství za nejlepší ceny. Kvalita u dobrých pneu stejného dezénu je samozřejmě obdobná, bez ohledu na dodavatele.

Tedy, toto platí ve většině případů. Někdy můžete koupit i novou pneu poškozenou špatným, nebo dlouhým skladováním ve velkoobchodě. Toto riziko je vyšší zejména u velko dodavatelů pneu, kteří nabízejí nejširší sortiment pneumatik a jednotlivé dezény jim zůstanou ve skladech po řadu měsíců.

Chceme aby Váš nákup byl dobrým obchodem, proto klademe maximální důraz na nízkou cenu nakupovaných a tím i prodávaných pneumatik.

Nejlevnější pneu neprodáváme

Tlak na cenu nutí některé prodejce pneu dodávat pneumatiky málo známých značek, nebo kopie značkových pneumatik vyrobené v některé z východních zemí. Není pravda, že vyrobit pneumatiku není žádná věda. Za desetiletí vývoje na kiaždé gumě poznáte, jestli je vyrobena podle nejnovějších poznatků a podle náročných standardů kvality. Nejlevnější pneumatiky neznámých značek neprodáváme. Prodáváme ověřené desény pneumatik světových značek za vynikající ceny - opravdu Vám umíme prodat pneu levně.

Kvalitní logistika umožňuje prodávat pneu levně

V posledních letech jsme investovali nemalé částky do vývoje internetového obchodu a jeho propojení přímo se sklady pneumatik. Díky optimalizovaným prodejním postupů k Vám Vaše pneumatiky putují nejkratší možnou cestou. Díky vysokým objemům prodeje získáváme u našich dodavatelů vysoké množstevní ceny, nízké nákupní ceny pneu přenášíme beze zbytku na Vás, na naše odběratele.

 


Magazín Pneumatiky Vám přináší
provozovatel českého internetového obchodu prodávajícího pneu, kola a disky levnepneu.cz

 

© 2009 BELA servis s.r.o. s| Design & realizace AG TOP TIP | Čas vygenerování stránky: | 0,02909s